prodej

Prodej, Vila, Plav 100, užitná plocha 750 m2

cena u makléře

Plocha
Plav
Ukázat na mapě

Plocha
445 m2

1 / 19

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

G

Konstrukce

cihlová

Stav

velmi dobrý

Vlastnosti

Balkón

Parkovani

Parkování

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi unikátní vilu se vzrostlou okrasnou zahradou, která se nachází v obci Plav nedaleko jihočeské metropole. Dům stojí v klidné lokální rodinné zástavbě na rozlehlém pozemku o celkové výměře 4.087 m2, přičemž jižní kraj pozemku je lemován tokem řeky Malše.

V prvním podlaží domu se nachází vstupní hala, ze které se vchází do centrálního obytného prostoru, který navazuje na zimní zahradu a terasu s krytým bazénem. V přízemí je také samostatná bytová jednotka 2+1 s nadstandardním wellness zázemím a vstupem do sdílené zimní zahrady.

Do druhého podlaží, kde se nachází klidová část majitelů domu, se vstupuje po otevřeném schodišti; zde jsou dva hostinské pokoje s luxusní koupelnou a dále pak dva samostatné apartmány. První apartmán 3+kk má samostatnou terasu a prostornou koupelnu s sprchovým koutem. Druhý apartmán s dispozicí 2+kk má koupenu s rohovou vanou, kuchyňskou linkou a disponuje možností průchodu do přízemního atria.

Zájmový objekt splňuje nejvyšší standardy pro bydlení a volnočasové rodinné aktivity, a to jak na vlastním pozemku, tak i v lokalitě Novohradsko - Doudlebsko.

Dům prošel v roce 2000 kompletní rekonstrukcí všech stavebních konstrukcí, rozvodů, podlah a sanitárního vybavení a keramiky.

Bližší informace o způsobu a podmínkách prodeje Vám poskytne REALDOMUS.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petr Wölfl

Telefon

603534444

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz