prodej

Prodej, zděná chata 72 m2, pozemek 963 m2, Keblany, Trhové Sviny

2 700 000 Kč

Poloha
Slavče
Ukázat na mapě

Plocha
72 m2

1 / 21

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

polosamota

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

cihlová

Popis

Malá chatová oblast přímo u Keblanského potoka, romantika starých časů, klid, soukromí a příroda - to vše vám poskytne

udržovaná zděná chata o užitné ploše 72 m2 stojící na velkorysém pozemku o rozloze 963 m2 v Keblanech, 6 km od Trhových Svinů, 27 km od Českých Budějovic.

Chata z roku 1980 je ve velmi dobrém stavu, majiteli pravidelně udržovaná a opečovaná. Dlouhé roky sloužila rodinné rekreaci v klidu a soukromí nedaleko Keblanského potoka. Chata je ideální pro rekreaci, nicméně pokud hledáte místo k trvalému bydlení na samotě v lese, tato chata se po vhodné rekonstrukci může stát dokonce vaším domovem uprostřed přírody.

V přízemí (42 m2) se nachází samostatná kuchyňka, obývací pokoj se vstupem na terasu s výhledem na potok a sociální zařízení (WC, sprcha). V podkroví (30 m2) se uloží ke spánku až 6 osob ve 2 ložnicích, jedna z ložnic má vstup na balkon. Chata je vytápěna kamny na dřevo, voda je z vrtu s kvalitní pitnou (kojeneckou) vodou a odpad je řešen septikem. K chatě je zavedena elektřina. K domu náleží zděná technická místnost, vhodná na uskladnění nářadí a venkovního nábytku. Chata je ve výborném stavu, prodává se plně vybavena a můžete v ní strávit již letošní léto.

V této malé chatové oblasti je celkem 11 chat s velkými vlastními pozemky, chaty jsou od sebe odděleny vzrostlými stromy, takže o sousedech téměř nevíte a máte pocit, že jste na samotě v lese. Na oblast je vydána stavební uzávěra. Jak již bylo řečeno, chatu je možné zrekonstruovat tak, aby poskytla krásné trvalé bydlení pro pár, ale i rodinu s dětmi, protože Trhové Sviny, kde je školka i škola, jsou jen 6 km daleko.

Pokud vás láká strávit nadcházející léto v kouzelní chatě u Keblanského potoka, neváhejte mne kontaktovat, ráda vám romantiku místa, i hezkou udržovanou chatu, ukážu. Zarezervujte si své místo k prohlídce.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Lenka Muselová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz