prodej

Prodej, zemědělská usedlost, Lhenice, Prachatice

cena na dotaz

Poloha
Prachatická
Ukázat na mapě

Plocha
153 m2

1 / 25

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

MHD

5 min

Obchod

3 min

Centrum města

3 min

Cyklostezka

2 min

Nemocnice

15 min

Park

5 min

Les

5 min

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

klidná část obce

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

smíšená

Vlastnosti

Parkovani

Parkování

Zahrada

Zahrada

wifi

Internet

Sklep

Plot

Dílna

Garáž

Stodola

Popis

Realdomus má pro vás exkluzivní nabídku!

Prodej vesnického statku v malebném městysu Lhenice, který nabízí jedinečnou kombinaci obytné a hospodářské části na zastavěné ploše 680 m2 a obytné ploše cca 153 m2. K této nemovitosti náleží rozlehlá zahrada o rozloze 1592 m2 s ovocným sadem.

Tento statek je majiteli skvěle udržovaný. Střecha a krov jsou v dokonalém stavu, což zajišťuje dlouhodobou stabilitu. Bytová jednotka s dispozicí 3kk prošla v roce 1981 rekonstrukcí, během které došlo ke zvětšení oken, výměně stropu za hurdisky, instalaci nových příček, vyvložkování komína a modernizaci vodovodu a elektroinstalace. V roce 2014 byla provedena výměna plastových oken.

Interiér bytové jednotky zahrnuje dvě vstupní chodby, kuchyni s obývacím pokojem, dva další pokoje, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, prádelnu a sklad na uchování potravin. Součástí je také sklep přístupný přímo z bytu. Velkou výhodou této nemovitosti je prostorná půda s obrovským potenciálem pro rozvoj. Díky této půdě může vzniknout rozšíření bytové jednotky. Tato možnost nejen zvyšuje hodnotu nemovitosti, ale poskytuje i unikátní příležitost pro nový obytný prostor.

Velký potenciál nabízí rozsáhlá hospodářská část, která otevírá dveře k nekonečným možnostem. Hospodářské plochy zahrnují stodolu, dílnu, garáž a další místnosti, z nichž každá nabízí unikátní potenciál pro rozvoj a využití.

Lhenice je známý městys s rozsáhlými třešňovými a jabloňovými sady, což mu po právu vyneslo přezdívku "Zahrada jižních Čech". Skvělá dostupnost do Prachatic a Českých Budějovic dělá z této lokality ideální místo pro klidný život s příležitostmi na dosah ruky.

Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost a kontaktujte Realdomus pro více informací a prohlídku tohoto nádherného statku!

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Lucie Trojáková

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz