pronájem

Pronájem, bytový dům, 10 bytových jednotek, ul. Pražská tř., České Budějovice

cena na dotaz

Poloha
Pražská tř.
 

Plocha
522 m2

1 / 16

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Popis

REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem deseti bytových jednotek v ulici Pražská v Českých Budějovicích.

Po vstupu do domu v přízemí dlouhá chodba, odkud je přístup do samostatných jednotek. Dva byty mají své sociální zařízení (1+kk, 3+1), zbylé mají sociální zařízení společné, včetně kuchyně a jídelny. Celkem jsou v přízemí 4 bytové jednotky.

Po vstupu do 2.NP ze schodiště, které je umístěno uprostřed budovy je možnost vstupu po každé straně do centrálních chodeb. Po pravé straně jsou čtyři menší jednotky. Každá jednotka má svou vlastní kuchyň a koupelnu. První byt o dispozici 1+1 s předsíní má užitnou plochu 41,44 m2, následují tři byty s dispozicí 1+kk o užitné ploše 25,72 m2, 18,56 m2 a 22,82 m2. V levé části domu jsou dva větší byty 2+1 a 4+1 s užitnou plochou 42,84 m2 a 100,51 m2. Každý byt má svou koupelnu a kuchyňskou linku. Možnost větší byt rozdělit na více jednotek s užíváním jedné společné koupelny.

Celková kapacita domu je cca 40 lůžek. Vhodné pro firmy s potřebou ubytování většího počtu zaměstnanců. Druhé podlaží prošlo na konci roku 2022 kompletní rekonstrukcí, která byla dokončena v lednu 2023. Nové podlahy, okna, kompletně vybavené koupelny i nové kuchyňské linky. Vytápění ústřední dálkové. Každá jednotka má své vlastní měřiče energií (voda, el.). Po domluvě s majitelem možnost vybavení bytů nábytkem a spotřebiči.

V případě zájmu možnost pronájmu přilehlých skladů a garáží.

Lokalita Pražská tř. je ideální lokalita s dobrou dostupností. Nedaleko pivovar Budvar, autobusová i vlaková zastávka zhruba 4 min. klidné chůze. Kilometr od domu byl vybudován nový Retail Park Okružní, kde naleznete obchody jako Lidl, DM drogerie, ale i fastfood, oblečení, či zahradní potřeby.

Měsíční nájemné za 10 jednotek činní 120.000,- Kč / měsíc + energie cca 3.500 Kč / bytová jednotka. Majitel preferuje přepis elektřiny na nájemce. Provize realitní kanceláře 90.000,- Kč + DPH. Volné ihned, či po domluvě s majitelem.

Více informací Vám ochotně poskytne makléř nabídky. Doporučujeme osobní prohlídku.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Martin Obdržálek, MBA

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz