pronájem

Pronájem, bytový dům, ul. Pražská tř., České Budějovice

90 000 Kč / měsíc

Poloha
Pražská tř.
 

Plocha
290 m2

1 / 16

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Popis

REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem šesti bytových jednotek v ulici Pražská v Českých Budějovicích.

Všechny bytové jednotky se nacházejí v 2.NP (1. patro) bytového domu. Po vstupu ze schodiště, které je umístěno uprostřed budovy je možnost vstupu po každé straně do centrálních chodeb. Po pravé straně jsou čtyři menší jednotky. Každá jednotka má svou vlastní kuchyň a koupelnu. První byt o dispozici 1+1 s předsíní má užitnou plochu 41,44 m2, následují tři byty s dispozicí 1+kk o užitné ploše 25,72 m2, 18,56 m2 a 22,82 m2.

V levé části domu jsou dva větší byty 2+1 a 4+1 s užitnou plochou 42,84 m2 a 100,51 m2. Každý byt má svou koupelnu a kuchyňskou linku. Možnost větší byt rozdělit na více jednotek s užíváním jedné společné koupelny.

Podlaží prošlo na konci roku 2022 kompletní rekonstrukcí, která byla dokončena v lednu 2023. Nové podlahy, okna, kompletně vybavené koupelny i nové kuchyňské linky. Vytápění ústřední dálkové. Každá jednotka má své vlastní měřiče energií (voda, el.). Po domluvě s majitelem možnost vybavení bytů nábytkem a spotřebiči.

Možností je i pronájem celé budovy včetně přízemí a jednoho bytu ve 3. patře. V přízemí se nachází další 3 bytové jednotky a technické místnosti nebo kanceláře. Celkem možnost pronájmu 10 bytů a tech. místnosti. Dále v případě zájmu možnost pronájmu přilehlých skladů a garáží.

Lokalita Pražská tř. je ideální lokalita s dobrou dostupností. Nedaleko pivovar Budvar, autobusová i vlaková zastávka zhruba 4 min. klidné chůze. Kilometr od domu byl vybudován nový Retail Park Okružní, kde naleznete obchody jako Lidl, DM drogerie, ale i fastfood, oblečení, či zahradní potřeby.

Měsíční nájemné za 6 bytů (2.NP) činní 90.000,- Kč / měsíc + energie cca 3.500 Kč / bytová jednotka. Majitel preferuje přepis elektřiny na nájemce. V případě zájmu o pronájem celého domu nájemné činní 150.000,- Kč / měsíc. Provize realitní kanceláře 90.000,- Kč + DPH. Volné ihned, či po domluvě s majitelem.

Doporučujeme osobní prohlídku. Více informací Vám ochotně poskytne makléř nabídky.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Martin Obdržálek, MBA

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz