pronájem

Pronájem hotelu, Vyšší Brod

35 000 Kč / měsíc

Plocha
Míru
Ukázat na mapě

Plocha
150 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 11

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

G

Konstrukce

cihlová

Stav

velmi dobrý

Popis

REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem hotelu Panský dům se zavedenou klientelou. Nemovitost je situována na frekventovaném místě v centru Vyššího Brodu přímo na náměstí města.

Hotel nabízí 15 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových i třílůžkových pokojích. V každém pokoji se nachází koupelna se sprchou nebo vanou a WC. Hotel prošel částečnou revitalizací elektrické rozvody, vodoinstalace, kanalizace, okna, fasáda, svody a okapy. Některé stropy byly zatepleny a sníženy. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu.

V přízemí prostorná recepce s posezením pro hosty. V 1. patře pokoje pro ubytované. V suterénu se nacházejí sklepy, kotelna (kondenzační kotel na plyn, záložní kotel na elektřinu, ohřev TUV bojlerem), prádelna, technické zázemí, nákladní výtah. V domě je pro ubytované k dispozici restaurace a pivnice, tyto prostory jsou již pronajímané.

Hotel je dlouhodobě zavedený a je turisty plně navštěvovaný po celý rok. Lokalita kolem Vyššího Brodu je turisticky velmi atraktivní. Město se pyšní Cisterciácký klášterem, velmi navštěvovanou vodáckou trasou toku Vltavy a pivovarem. Okolí pak dále nabízí např. hrad Rožmberk, Čertovu stěnu, království lesa a stezku korunami stromů Lipno, historické město Český Krumlov zapsané na sezamu UNESCO, nespočet wellness zařízení, Skiareál Lipno, Skiareál Sternstein a další.

Parkování přímo u hotelu nebo na rozsáhlém městském parkovišti naproti domu.

Nájem hotelu činí 35.000,- Kč/měsíc, dále zálohy na energie 25.000, Kč/měsíc (plyn, elektřina, voda). Kauce je ve výši 35.000,- Kč. Rezervační poplatek 35.000,- Kč + 21%DPH.

Doporučujeme osobní prohlídku. Kontaktujte nás.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Lucie Trojáková

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz