pronájem

Pronájem, kanceláře, 250 m2

80 000 Kč / měsíc

Poloha
Vinohradská
Ukázat na mapě

Plocha
250 m2

1 / 13

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

skeletová

Energetická úspora

B - Velmi úsporná

Vlastnosti

Vytah

Výtah

wifi

Internet

Popis

REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem kancelářských prostor v Office Building Vinice, která se nachází na Vinohradské ulici na pomezí pražských Vinohrad a Strašnic.

Office Building Vinice je moderní obchodně - administrativní budovou nejvyšší kategorie. Díky své poloze je skvěle dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak automobilem po páteřních pražských komunikacích. Přímo před budovou je situována zastávka tramvaje "Vinice" a stanice metra trasy "A" jsou dostupné pouze jednu, respektive dvě zastávky tramvají. Samozřejmostí je kapacitní podzemní parkoviště v objektu.

Budova nabízí ve stavu Shell and core v pátém až osmém nadzemním podlaží celkem 5.000 m2 užitné plochy kancelářských prostor, které lze rozdělit na dílčí nájemní úseky od 250 m2. Dispozici pronajatých prostor lze přizpůsobit požadavkům nájemců, a vytvořit jak rozlehlé open space kanceláře, tak individuální kanceláře o velikosti přibližně 20 m2. Možná obsazenost kanceláří je přibližně 8 osoba na 1 m2.

Pronajímané prostory mají k dispozici vlastní reprezentativní recepci a jsou dostupné dvěma samostatnými výtahy určenými pouze pro rezidenty kanceláří v uvedených podlažích. Pronajímané prostory jsou funkčně odděleny do nižších nadzemních podlaží budovy, které využívají jako své sídlo televizní stanice Prima a CNN Prima NEWS.

Rezidenti mohou využívat vedle již zmíněné recepce dalších služeb jako je například ostraha v režimu 24/7, kamerový bezpečnostní systému nebo také kartový vstupní systému.

Pro příjemné pracovní prostředí jsou pak kanceláře vybaveny vzduchotechnikou se zvlhčováním vzduchu, parapetními otevíratelnými okny s vnitřními roletami. Chlazení a vytápění je možné regulovat v každé kanceláři.

Výhodou Office Building Vinice je také možnost využití v objektu umístěné restaurace (vinicerestaurant.cz) a supermarketu. Nejbližší okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Vlastní objektu poskytuje velkorysé finanční pobídky výstavby kanceláří, které po stavebně technické stránce sám zajistí. Základní cena pronájmu je stanovena pro jednotlivá podlaží budovy od 315,- Kč do 330,- Kč/m2/měsíc. Záloha na služby služby spojené s užíváním prostor je stanovena ve výši 100,- Kč/m2/měsíc.

Konečná cena a její případné další zvýhodnění je vždy specifikována formou individuální cenové nabídky v závislosti na rozsahu nájemního úseku, ale i sjednané době nájmu.

Pro více informací o podmínkách pronájmu, zpracování cenové nabídky nebo prohlídku kancelářských prostor, se obraťte prosím přímo na realitního makléře.

Osobní prohlídku budovy Vám určitě doporučujeme.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Richard Rolfes

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz