pronájem

Pronájem, obchodní prostor, ul. Dvořákova, České Budějovice

15 000 Kč / měsíc

Poloha
Dvořákova
 

Plocha
72 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 8

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

smíšená

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Popis

Společnost REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí k pronájmu obchodní prostory v ulici Dvořákova v Českých Budějovicích. Frekventovaná ulice Dvořákova se nachází strategicky mezi autobusovým nádražím, obchodním centrem Mercury a Lannovou třídou.

Vstup přímo z ulice v přízemí domu. Po vstupu je zádveří a velký, otevřený obchodní prostor (30 m2). Za obchodním prostorem je z chodby přístup do koupelny s toaletou a sprchovým koutem. Druhá místnost, kterou lze využít jako kancelář nebo sklad. Druhý, menší sklad (3 m2). Možnost označit prostor marketingovými prvky, jako polep oken, či umístění banneru na zeď do ulice. Po předchozí domluvě a stanovení podmínek s majitelem, lze provést drobné stavební úpravy, jako vybudování příček apod.

Objekt je vytápěn plynovým kotlem. Má své, samostatné měřiče energií. Majitel preferuje přepis energií na nájemce. Nájemné činní 15.000,- Kč / měsíc. Vratná kauce ve výši jednoho nájemného (15.000,- Kč). Odměna realitní kanceláře za zprostředkování pronájmu 15.000,- Kč + 21% DPH. K dispozici ihned.

Reprezentativní prostory v lukrativní lokalitě. Doporučujeme prohlídku.

Více informací Vám ochotně poskytne makléř nabídky.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Martin Obdržálek, MBA

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz