pronájem

Pronájem, rodinný dům, 4+kk, ul. Šroubárenská, České Budějovice, zahrada, garáž

25 000 Kč / měsíc

Poloha
Šroubárenská
 

Plocha
142 m2

1 / 14

Detaily nemovitosti

Typ domu

rodinný dům

Umístění objektu

řadový

Počet podlaží

2

Zastavěná plocha

90 m2

Užitná plocha

142 m2

Plocha parcely

236 m2

Poloha objektu

okraj obce

Stav

novostavba

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

B - Velmi úsporná

Popis

Nabízíme k pronájmu novostavbu řadového rodinného domu o dispozici 4+kk se zahradou s dojezdovou vzdáleností cca 5 min. do centra města v ul. Šroubárenská, České Budějovice.

V domě v současné chvíli probíhají dokončovací práce ( podlahová krytina, dveře, obklady, kuchyňská linka a venkovní úpravy), které budou kompletně dokončeny ve 12/2023, včetně kolaudace domu. Okna budou opatřeny stínícími venkovními žaluziemi. Přiložené fotografie interiéru jsou virtuálně vytvořené, vzhledem k dokončovacím pracím. Dispozice domu viz. přiložený půdorys. Dům bude pronajat včetně nové kuchyňské linky se spotřebiči. Nábytek nebude součástí pronájmu.

Vytápění a ohřev TUV kondenzačním plynovým kotlem s rozvodem podlahového vytápění. K dispozici praktický krb v obývacím pokoji. K příslušenství náleží garáž pro 1 vozidlo + 1x venkovní parkovací stání, dále terasa s přilehlou zahradou a výhledem do zeleně. Dům je kvalitně odhlučněn s akustickými izolacemi.

Vstup na terasu a zahradu je zpřístupněn dvěma vstupy, a to praktickými posuvnými francouzskými okny z obývacího pokoje a dále z technické místnosti. Nájemné činí 25.000,- Kč/měs. + zálohové platby ( teplo, elektřina) v částce 5.000,- Kč/ měs. + záloha na spotřebu vody 400,- Kč/os. Internet hrazen nájemcem samostatně ( optický kabel). Podmínka majitele je úhrada vratné kauce ve výši 50.000,- Kč. Odměna RK činí 1x nájemné + 21 % DPH. Vhodné pro slušné zájemce či pracující rodinu, nekuřáky bez domácích mazlíčků. Majitel má právo výběru nájemce. V místě veškerá občanská vybavenost s dobrou dostupností MHD. K nastěhování od 1/2024.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Jitka Bláhová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz