Realitní makléřKateřina HorákováČeské Budějovice

Na realitním trhu působím třináct let a již devátým rokem jsem pod křídly patrona realit REALDOMU. Zaměřuji se především na České Budějovice a přilehlé okolí. Pod rukama mi prošlo více než 430 nemovitostí a nesčetné množství klientů. V referencích na mou realitní činnost mě vždy potěší zejména slova jako vstřícnost, milé jednání, férovost a hlavně lidskost. Tohoto si cením ze všeho nejvíce.

Na své klienty se nedívám pouze jako na práci, ale všichni jsou to pro mě lidé s příběhem. A já jsem velmi vděčná, že mohu být malou součástí zrovna toho jejich. Ať už jde o začátek něčeho nového, kdy si klient pronajímá svůj první byt, nebo kupuje svůj první, vysněný dům. Stejně tak si vážím příběhu, který zrovna končí, například právě prodejem nemovitosti.

Vždy s Vámi budu jednat slušně, s úsměvem a na rovinu. Stejně tak budu plně respektovat Váš názor, protože náš cíl je společný. Postupně a bezpečně Vás provedu cestou pronájmu, prodeje, nebo koupě nemovitosti. A pokud mi to dovolíte, můžete se spolehnout, že pro Vás udělám maximum. Těším se na spolupráci s Vámi!

Certifikáty

Co o mně říkají?

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Kateřina Horáková

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz