Prodej

Prodej, rodinný dům, Blatná, okres Strakonice

Info o ceně u RK

Poloha
Hálova
Ukázat na mapě

Plocha
207 m2

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

G

Konstrukce

cihlová

Stav

velmi dobrý

Vlastnosti

Parkování

Zahrada

Popis

REALDOMUS Vám exkluzivně zprostředkuje prodej moderního dvoupodlažního domu v klidné lokalitě města Blatná. Dům obklopuje oplocená zahrada o výměře 483 m2. U domu je kryté stání pro automobil, propojené se zahradním domkem.

Přízemí cihlového domu tvoří zádveří s centrální chodbou, odkud je přístup do zbylých místností. Nejvyužívanější částí domu je jídelna s prosvětleným obývacím pokojem. Z celého prostoru je přístup do kuchyně, vybavené vkusnou kuchyňskou linkou. Prostorná spíž. Z obývacího pokoje je přístup na terasu situovanou na jihovýchod.
K ložnici náleží velká šatna. V koupelně lze využít sprchový kout, nebo rohovou vanu. Samostatné WC. Dále se v přízemí domu nachází technická místnost, kotelna a dílna.

V druhém patře nalezneme pokoj. Dvě šatny, koupelna a samostatné WC.
Dále je ve druhém patře byt o dispozicí 3+kk. Tento byt je přístupný jak z obytné části, tak samostatným vchodem z venku. Užitná plocha bytu je 102 m2. Momentálně je byt ve fázi hrubé stavby.

Celý dům je vytápěn teplovodním kotlem na tuhá paliva a elektrokotlem s možností napojení na plyn, který je přiveden na hranici pozemku. Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci, zároveň se na pozemku nachází vrtaná studna. Ohřev vody kombinovaný. Podlahové topení v kuchyni, koupelně a zádveří. Dům je zateplen izolační vatou, v oknech jsou instalována izolační dvojskla. Energetická třída "G" je uvedena dočasně ( zákon č. 103/2015 Sb.), PENB se zpracovává.

Atraktivní a vyhledávaná lokalita nabídne dostatek soukromí, zároveň velmi dobrou občanskou vybavenost.

Doporučujeme prohlídku.

Galerie

Určitě najdeme i jiné možnosti.

Kontaktujte našeho makléře a společně s naším týmem vám poradíme nejen s hypotékou.

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Martin Obdržálek

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz