Prodej

Prodej, pasivní rodinný dům, 5+kk, Srubec

11 000 000 Kč

Poloha
Horní
Ukázat na mapě

Plocha
225 m2

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

A

Konstrukce

cihlová

Stav

velmi dobrý

Vlastnosti

Parkování

Popis

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej nadstandardního pasivního rodinného domu 5+kk s velkým pozemkem na Srubci. Dům je umístěn v klidné lokalitě a nabízí mimořádně komfortní, moderní bydlení. Objekt je zděný, pro realizaci byly použity materiály a technologie vysoké kvality.

V přízemí domu se nachází hlavní obytná část: velký obývací pokoj s krbem a vstupem na terasu, navazující kuchyň, dále pokoj pro hosty, spíž, toaleta, technická místnost a chodba. Po schodech se dostaneme do druhého podlaží, kde jsou umístěny dva dětské pokoje, ložnice s vlastní šatnou, dále rodinná koupelna a oddělená toaleta s bidetem. Dispozice viz orientační plánek. Stavba je koncpiována pohodlně, vzdušně - obytné místnosti jsou situovány na jih, dům je tak krásně prosvětlen. Objekt nabízí také široké technické zázemí: dvojgaráž s posuvnými vraty, kotelnu i samostatnou dílnu.

Celková výměra pozemku vč. zastavěné plochy činí 1.236 m². Udržovaná zahrada poskytuje velkorysý prostor pro odpočinek; k zalévání je použit zavlažovací systém. Na zahradě se nachází zděná pergola s krbem a posuvnými skleněnými okny, díky kterým lze pergolu využívat celoročně.

V domě je instalována technologie inteligentní domácnosti s množstvím ovládacích prvků (ovládání vytápění, rekuperačního větrání, zabezpečovacího systému, zavlažování aj.). K vytápění a ohřevu TUV se využívá několika zdrojů s napojením do akumulačních nádrží: solární panely, kotel na dřevo, vnitřní krb i elektrický ohřev vody. V domě rozvedeno podlahové topení, kombinováno s radiátory. Okna plastová izolační trojskla, s předokenními žaluziemi Lomax na elektrický pohon. Podlahové krytiny: dubové parkety, dlažba a plovoucí podlaha. Díky energetické třídě `A` jsou náklady na provoz domu velmi nízké (měsíčně 2.350 Kč).

Okolí domu nabízí široké možnosti: v bezprostřední blízkosti je mateřská škola, v obci se staví základní škola (předpokládané zahájení provozu r. 2020). K dispozici je obchod, hostinec, v místě se konají kulturní akce, je zde sportovní vyžití, dětské hřiště; nedaleko se nachází les pro relaxaci a procházky. Srubec plynule navazuje na město České Budějovice, je vzdálen pouhých 6 km od centra. V obci jsou zastávky MHD, s pravidelným spojením do města. Doporučuji osobní prohlídku, pro bližší informace a domluvu prohlídky kontaktujte makléře zakázky.

Galerie

Hypoteční kalkulačka

11 000 000 Kč

Cena nemovitosti

Počet let splácení

Počáteční vklad

Měsíční splátka

Určitě najdeme i jiné možnosti.

Kontaktujte našeho makléře a společně s naším týmem vám poradíme nejen s hypotékou.

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Ing. Martina Kořínková

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz