Prodej

Prodej, stavební pozemek, Mnichovice u Říčan, 2.892 m2

3 990 000 Kč

Poloha
Myšlínská
Ukázat na mapě

Detaily
nemovitosti

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Popis

REALDOMUS zprostředkuje prodej stavebního pozemku o výměře 2.892 m2 parcelní číslo 914 v k.ú. Mnichovice u Říčan.
Jedná o slunný nestíněný pozemek s jihovýchodní orientací v širším centru Mnichovic, ideální pro výstavbu rodinných domů.
Pozemek se nachází cca 500 metrů od Masarykova náměstí v Mnichovicích mezi ulicemi Myšlínská a Husova, v pěším dosahu oblíbeného sportovně relaxačního areálu Šibeniční vrch (www.sibenicnivrch.cz) v jehož nabídce nechybí ani zasněžované lyžařské tratě se dvěma vleky. Vedle uvedeného nabízejí Mnichovice kompletní občanskou vybavenost a zejména jsou v dojezdové vzdálenosti do Prahy s využitím dálnice D1 nebo pohodlného vlakového spojení s vlakovou stanicí v centru města. Autobusová doprava zajišťuje pohodlné spojení do Říčan.
Mnichovice a jejich poloha v Benešovské pahorkatině mezi Říčany s navazující lokalitou „Ladova kraje“ k obcím Jevany a Vyžlovka a jižněji položenou „Sázavou“ láká ke spojení pracovního života často navázaného na hl. m. Prahu a bydlením v dosahu skutečné přírody a s tím spojených možností sportovních a jiných volnočasových aktivit ve skutečné přírodě.
Pozemek není napojen na inženýrské sítě a nachází se dle územního plánu v rozvojové ploše v zastavitelném územní, na kterém je výstavba podmíněna zpracováním územní studie. Pozemek je prodáván v rámci insolvenčního řízení. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Galerie

Hypoteční kalkulačka

3 990 000 Kč

Cena nemovitosti

Počet let splácení

Počáteční vklad

Měsíční splátka

Určitě najdeme i jiné možnosti.

Kontaktujte našeho makléře a společně s naším týmem vám poradíme nejen s hypotékou.

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Richard Rolfes

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz