Prodej

Prodej, Rodinný dům a rekreační nemovitost

13 990 000 Kč

Poloha
Mladá Boleslav
Ukázat na mapě

Plocha
170 m2

Detaily
nemovitosti

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

G

Konstrukce

cihlová

Stav

velmi dobrý

Popis

REALDOMUS výhradně zprostředkuje prodej dvoupodlažního částečně podsklepeného rodinného domu na rozlehlém rovinatém pozemku v klidné obci nedaleko Bělé pod Bezdězem.

Vstup do domu je dispozičně řešen zádveřím s navazující prostornou vstupní halou, ze které se jsou přístupné obytné místnosti. V prvním nadzemním podlaží domu jsou umístěny dva obývací pokoje, koupelna s toaletou a prostorná kuchyně vybavená dřevěnou kuchyňskou linkou a jídelním stolem. Ze vstupní chodby je po dřevěném schodišti přístupné druhé nadzemní podlaží domu, které má podkrovní charakter a je dispozičně rozděleno na rozlehlou halu a dvě ložnice.

Objekt rodinného domu prošel po roce 2000 rekonstrukcí. Vytápění domu zajišťuje kombinovaný kotel na elektřinu a tuhá paliva. Podlahy v prvním podlaží domu jsou osazeny keramickou dlažbou a v podkroví laminátovou plovoucí podlahou. Užitná plocha domu je 170 m2.

K zázemí domu patří dílna a sklad umístněné v přístavbě navazující na objekt rodinného domu.

K domu náleží okrasná zahrada o rozloze 1500 m2 ohraničená z části kamenným zdmi z části kovovým plotem. U vjezdu na pozemek jsou parkovací stání pro 3 vozy. Vjezd na pozemek je opatřen bránou dálkovým ovládáním. Na zahradě je vyhlouben základ pro okrasné jezírko. V klidné části zahrady za domem je stavba zděného altánu s kamenným krbem o půdorysu 20 m2.

V zadní části pozemku cca 50 metrů od rodinného domu je na samostatně oplocené části zahrady a se samostatným přístupem vybudována hrubá stavba dvoupodlažního srubu s dispozicí 4+1. Stavba srubu byla uvažována ke komerčnímu využití pro bydlení nebo ubytování. Část pozemku se stavbou srubu lze s ohledem na vlastní přístup z veřejné komunikace a rozlehlost pozemků oddělit a samostatně prodat.

Objekt se nachází v mimořádně vyhledávané lokalitě navazující na Chráněnou krajinou oblast Kokořínsko se skvělou dopravní dostupností - 5 minut nájezd na D10 u Mnichova Hradiště, 35 minut Praha - Černý most.

Fotografie v inzerátu jsou ilustrativní. Vážným zájemcům poskytneme bližší informace, fotografie a ostatní dokumentaci na vyžádání.

Rozhodně doporučujeme prohlídku, kterou Vám zajistí makléř.

Galerie

Hypoteční kalkulačka

13 990 000 Kč

Cena nemovitosti

Počet let splácení

Počáteční vklad

Měsíční splátka

Určitě najdeme i jiné možnosti.

Kontaktujte našeho makléře a společně s naším týmem vám poradíme nejen s hypotékou.

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Richard Rolfes

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz