Prodej

Prodej, vila, Šindlodvorská, České Budějovice

15 490 000 Kč

Poloha
České Budějovice
Ukázat na mapě

Plocha
219 m2

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

MHD

5 min.

Obchod

5 min.

Městské centrum

5 min.

Nemocnice

10 min.

Park

2 min.

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

C

Konstrukce

cihlová

Stav

velmi dobrý

Vlastnosti

Internet

Parkování

Balkón/terasa

Popis

REALDOMUS Vám zprostředkuje prodej nadstandardně řešeného a pečlivě udržovaného rodinného domu v žádané a klidné lokalitě v blízkosti parku Stromovka v Českých Budějovicích.
Velkoryse řešená dispozice domu s celkovou podlahovou plochou 219 m2 poskytuje velmi komfortní bydlení i pro vícečlennou rodinu. V přízemí domu se nachází vstupní hala, kuchyně, spíž, jídelna, prostorný obývací pokoj, pracovna, šatna, předsíň a toaleta.
Z obývacího prostoru s jižní orientací se vstupuje na okrasnou zahradu, na které se nachází krytý bazén (9x4 m) s filtrační jednotkou JEAN DESJOYAUX, a místnost pro zahradní nábytek a rekreační aktivity.
Zároveň se z obývacího pokoje je vstup na schodiště z běleného jasanu, po kterém se vystoupá do druhého patra.
Podkrovní - klidová část domu nabízí majiteli 3 prostorné pokoje, halu, šatnu, koupelnu, toaletu a salonek se vstupem na velký balkon.
Součástí domu je garáž, která skýtá dostatek místa i pro uskladnění sportovního a jiného vybavení.
Poctivě vystavěná konstrukce domu z keramických bloků (POROTHERM) a kvalitní nadstandardní materiály (trojsklenná hliníkodřevěná okna a venkovní dveře zn. INTERNORM) v kombinaci s úsporným plynovým kondenzačním kotlem zn. VAILLANT a solárními kolektory, které zajišťují otop domu a ohřev vody, zaručují velmi nízké provozní náklady. Alternativně je možné dům otápět krbem v obývacím pokoji, který je napojen na rozvod teplého vzduchu do všech pokojů v podkroví.
Vzrostlá a dobře udržovaná zahrada (529 m2) se závlahou trávníku a kapkovou závlahou keřů a ostatní výsadby, poskytuje majiteli dostatek klidu a soukromí pro odpočinek i venkovní aktivity.
Dům je napojen na kompletní inženýrské sítě a také disponuje zabezpečovacím zařízením, satelitní anténou a připojením na internet.
Technický stav domu, výborná dopravní dostupnost a dobrá občanská vybavenost v místě jsou zárukou vysokého uživatelského standardu bydlení. Financování kupní ceny hypotečním úvěrem je možné a rádi Vám jej zajistíme. Doporučujeme prohlídku.

Galerie

Hypoteční kalkulačka

15 490 000 Kč

Cena nemovitosti

Počet let splácení

Počáteční vklad

Měsíční splátka

Určitě najdeme i jiné možnosti.

Kontaktujte našeho makléře a společně s naším týmem vám poradíme nejen s hypotékou.

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petr Wölfl

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz